У Києво-Печерській лаврі відкрито виставку про почесного ректора ВДС прот. Петра Влодека

У Церковно-археологічному музеї Київської духовної академії та семінарії, що розташований на території Києво-Печерської Лаври, відкрилася виставка, присвячена 30-річчю відродження Київських духовних шкіл та святим новопрославленим ректорам Київської духовної академії. Про це повідомляє Центр інформації УПЦ.

Серед експонатів є особисті речі, фото, ордени та медалі почесного ректора Волинської духовної семінарії протоієрея Петра Влодека.

Крім того, на виставці представлені особисті речі святого Олександра Глаголєва, що належать його родині; розклад занять дореволюційної академії; випускні альбоми з фото новопрославлених святих – святителя Василія (Богдашевського), святителя Сильвестра (Малеванського) та священномученика Олександра Глаголєва.

Також в експозиції представлені особисті речі ректорів Київської духовної академії і семінарії, ордена, хрести і облачення, конспекти викладачів і студентів.

Церковно-археологічний музей Київської духовної академії знаходиться у 63 корпусі Києво-Печерської лаври.

Години роботи: з 15.00 до 19.30.
Виставка триватиме до 9 листопада.
Вхід вільний.