Напередодні неділі Торжества Православ’я Архіпастир благословив підрясники першокурсникам ВДС

У суботу, 23 березня 2024 року, напередодні першої неділі Великого посту, Торжества Православ’я, митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл очолив всенічне бдіння у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Його Високопреосвященству цього дня співслужили ректор Волинської духовної семінарії архімандрит Євменій (Михалевський), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму протоієрей Володимир Яцишин, прессекретар єпархії протоієрей Віктор Аніпко, благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь, викладачі ВДС у священному сані та клірики храму.

Під час богослужіння владика Нафанаїл благословив підрясники студентам першого курсу ВДС.

Нагадаємо, що підрясник – це довгий одяг до п’ят з вузькими рукавами, який носять семінаристи, монахи та священнослужителі. Зазвичай, підрясник є чорного кольору. Святитель Симеон Солунський підкреслює, що чорний колір символізує «смирення та благочестиве життя». Духовенство, монахи та семінаристи носять підрясники, щоб свідчити, що належать до іншого Царства, яке не належить цьому світу, але є в ньому.