Єпископ Нафанаїл звершив ієрейську хіротонію випускника ВДС

У четвер, 6 червня, на свято Вознесіння Господнього у луцькому кафедральному соборі Всіх святих землі Волинської єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл під час Божественної літургії звершив священницьку хіротонію цьогорічного випускника Волинської духовної семінарії диякона Вадима Дрика.

За повідомленням сайту Волинської єпархії, його преосвященству співслужили настоятель собору протоієрей Володимир Яцишин, настоятель Свято-Покровського храму архімандрит Афанасій (Герман), проректор з виховної роботи ВДС архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики кафедрального храму.

Крім архієрейського хору “Волинські дзвони” (керівник – Марія Федосюк-Вислоцька), літургійні піснеспіви виконував чоловічий хор ВДС під керівництвом випускника семінарії Олександра Цюрика.

Бажаємо ієрею Вадиму Божого благословіння на новій відповідальній ниві священницького служіння!