У Волинській духовній семінарії відбувся випускний

У вівторок, 4 червня, з нагоди випускного Волинської духовної семінарії було відслужено святкову Божественну літургію, яку очолив керуючий Волинською єпархією преосвященніший єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Перед початком богослужіння владику зустрічали учні недільної школи, яка діє при Свято-Покровському храмі м. Луцька та віншуваннями привітали архієрея.

Владиці співслужили ректор ВДС архімандрит Євменій (Михалевський), проректор із навчальної роботи ієромонах Феофан (Кирилюк), проректор з наукової роботи протоієрей Олександр Федчук, проректор із виховної роботи архімандрит Паїсій (Хомич), інспектор регентської школи протоієрей Олександр Богданов, завідувач сектором заочного навчання ієромонах Кирил (Видрич), класний керівник випускного курсу ВДС ієромонах Ілля (Вишневський), а також викладачі семінарії, випускники та їхні батьки у священному сані.

Своїми голосами радували слух семінарський хор під керівництвом протоієрея Петра Муляра та мішаний хор регентського відділення під керівництвом протоієрея Сергія Дембовського.

Після закінчення Божественної літургії було відслужено подячний молебень, присвячений закінченню навчального року, під час якого випускники дякували Богу за навчання у духовній школі.

Опісля відбулася урочиста частина з нагоди випускного дня. До студентів зі словами вітання звернувся ректор ВДС архімандрит Євменій, який урочисто вручив дипломи Бакалаврів богослов’я цьогорічним випускникам стаціонарної і заочної форм навчання, а також дипломи про завершення навчання випускникам регентського відділення семінарії.

Згодом відбувся урочистий концерт у стінах Свято-Покровського кафедрального храму, де випускники продемонстрували свою співочу майстерність.

Фото прес-служби Волинської єпархії