Животворчий Хрест, Риза Господня та ікона Божої Матері “Всецариця” побували у семінарському храмі

У неділю, 29 листопада, з благословіння архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, у рамках загальноєпархіального хресного ходу до семінарського храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія для спільної молитви були принесені великі святині: частинка Животворчого Хреста Господнього, ікона з частинкою Ризи Ісуса Христа, а також чудотворна ікона Божої Матері “Всецариця”.

Водосвятний молебень перед шанованими святинями відслужив ректор Волинської духовної семінарії архімандрит Євменій (Михалевський). Після чого викладач духовної школи протоієрей Іоанн Нєдзєльський помазав усіх віруючих святим єлеєм.