Побачив світ перший випуск Церковно-історичного збірника Волинської духовної семінарії

З благословіння керуючого Волинською єпархією архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла нещодавно побачив світ перший випуск Церковно-історичного збірника Волинської духовної семінарії.

У ньому вміщено 12 статей провідних дослідників з Білостоцького університету (Польща), Міжнародного інституту афонської спадщини в Україні, Київської духовної академії, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Ужгородського національного університету та Волинської духовної семінарії.

Автори аналізують широке коло проблем, пов’язаних із церковно-історичним життям на Волині та за її межами.

Редакторами збірника є проректор з наукової роботи ВДС, кандидат історичних наук прот. Олександр Федчук та проректор із навчальної роботи ВДС архім. Феофан (Кирилюк).

Церковно-історичний збірник Волинської духовної семінарії. Випуск 1. Луцьк : Волиньполіграф. 2020. 196 с.