Як у Волинській духовній семінарії виготовляли Стрітенські свічки (ФОТО)

У неділю, 14 лютого, напередодні свята Стрітення Господнього, у приміщенні Волинської духовної семінарії для дітей недільної школи Свято-Покровського храму м. Луцька, відбувся майстер-клас з виготовлення Стрітенської свічки.

За традицією, захід розпочався святковою лінійкою, на якій дітям коротко розповіли про євангельські події, які Церква згадує в день Стрітення, коли Божа Матір принесла Іісуса Христа до храму на сороковий день після Його народження для посвяти Богу. Також дітки дізнались про праведну та благочестиву людину, яку звали Симеон.

Після цього тематичний майстер-клас для учнів недільної школи провели викладачі Горбова Оксана Миколаївна, Малесик Анна Аполінаріївна.

У майстерці також взяли участь діти-сонечка та батьки з ГО «Батьків дітей з синдромом дауна та іншими порушеннями розвитку».

До проведення заходу також долучились учасники православної молодіжки «Лови момент» та студенти Волинської духовної семінарії.