Ректор ВДС привітав владику Нафанаїла з 5-тою річницею служіння на Волині

У неділю, 7 лютого, в день 5-тої річниці служіння на Волині архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну Літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. Про це повідомляє прес-служба Волинської єпархії.

Високопреосвященнішому владиці співслужили ректор Волинської духовної семінарії архімандрит Євменій (Михалевський), секретар Волинської єпархії прот. Миколай Бондарук, настоятель кафедрального собору прот. Володимир Яцишин, проректор із навчальної роботи ВДС архімандрит Феофан (Кирилюк), благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь, благочинний Луцького центрального округу протоієрей Олександр Богданов, настоятелі храмів обласного центру та викладачі ВДС у священному сані.

За богослужінням були піднесені особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після богослужіння владика звернувся до присутніх зі словом проповіді.

Насамкінець всі священнослужителі привітали свого архіпастиря з ювілеєм.

Нагадаємо, що 7 лютого 2016 року у кафедральному Свято-Покровському храмі Луцька відбулось представлення тоді ще вікарного єпископа Волинської єпархії УПЦ, єпископа Камінь-Каширського Нафанаїла (Крикоти).