Всенічна престольного свята Волинської духовної семінарії 2024

У четвер, 23 травня 2024 року, напередодні престольного свята храму Волинської духовної семінарії на честь святих рівноапостольних Мефодія і Кирила учителів слов’янських було відслужено урочисте Всенічне бдіння.

З благословіння керуючого Волинською єпархією митрополита Нафанаїла, очолив богослужіння ректор ВДС архімандрит Євменій (Михалевський).

Йому співслужили проректор із навчальної роботи архімандрит Феофан (Кирилюк), проректор із виховної роботи ієромонах Кирил (Видрич), який відзначає День небесного покровителя, секретар Педагогічної ради священник Павло Чамахуд, а також викладачі семінарії у священному сані та запрошені гості.

Окрасою святкового богослужіння став спів чоловічого семінарського хору під керівництвом викладача ВДС Олександра Цюрика і молодіжного хору “Покров” під керівництвом Ірини Гайдучик.

Нагадаємо, що завтра, 24 травня, святкова Божественна літургія розпочнеться архієрейським чином о 09:00.