Мир – головне, що сьогодні в розумі і в серці кожного українця. Напевно, кожна країна, яка цінує свій та суверенітет іншої держави, готова прийти нам на допомогу.
Саме таким миротворчим майданчиком на сьогодні є Республіка Білорусь, на території якої було проведено круглий стіл-зустріч православних жінок.
Зустріч була ініційована Екзархатом Білоруської православної церкви, громадським об”єднанням «Білоруський союз жінок» та адміністрацією Президента Республіки Білорусь.
Участь у конференції взяла і викладач ВДС та член Союзу православних жінок України Томашевська Ірина Петрівна.
Переглядів: 70
