Відспівали полеглого воїна диякона Миколая Матвієнка – випускника ВДС (ФОТО)

У четвер, 9 лютого 2023 року, у Свято-Покровському храмі села Піддубці клірики Волинської єпархії звершили Чин похорону над загиблим за Україну захисником заштатним дияконом Володимир-Волинської єпархії Миколою Матвієнком.

З благословіння керуючого Волинською єпархією архієпископа Нафанаїла, очолив заупокійне богослужіння вікарний єпископ Камінь-Каширський Афанасій.

Йому співслужили настоятель парафії протоієрей Миколай Лафета, клірики Волинської єпархії та гості у священному сані.

Священиків з’їхалося дуже багато, адже захисник України свого часу навчався у Волинській духовній семінарії і був випускником цього духовного навчального закладу 2014 року.

Під час заупокійного богослужіння співав хор ВДС під керівництвом Олександра Цюрика.

Провести його в останній путь прийшло більше сотні мешканців Піддубцівського старостинського округу, старости та керівники Підгайцівської громади, священники та семінаристи.

Процесію супроводжував військовий оркестр та військовослужбовці добровольчого батальйону територіальної оборони «Підгайці».

Прощались з Героєм традиційно – спільною молитвою, виконанням Державного Гімну України військовим оркестром під залпи почесної варти.

Нагадаємо, що новопредставлений воїн диякон Микола Матвієнко загинув 16 січня 2023 року в районі населеного пункту Білогорівка Луганської області. У нього лишилась дружина та маленький син.
Вічна і блаженна пам’ять!

Переглядів: 1514