Голова місіонерського відділу Львівської єпархії зустрівся зі студентами ВДС

У понеділок, 13 лютого 2023 року, з благословіння ректора Волинської духовної семінарії архімандрита Євменія (Михалевського) відбулась відкрита лекція голови місіонерського відділу Львівської єпархії протоієрея Діонісія Буренка для вихованців духовної школи Волині.

Отець Діонісій розповів майбутнім пастирам про методи місіонерського служіння для різних верств населення України, в тому числі серед дітей, молоді, воїнів та бездомних. Крім того, лектор розглянув традицію прочитання церковнослов’янської мови на український лад з певним наближенням до сучасної української мови (так званий “київський взвод”), який використовується у більшості православних парафій Львівщини. Також, будучи випускником ВДС, отець Діонісій тепло згадував про роки навчання у духовній школі, подарувавши семінарській бібліотеці випуски парафіяльної газети м. Борислава.

Наостанок студенти мали змогу задати лектору різноманітні запитання.

Довідка:

Протоієрей Діонісій Буренко народився у м. Костопіль на Рівненщині. У 2006 році закінчив Волинську духовну семінарію, а у 2010 – Київську духовну академію. Служив у Білій Церкві, Кропивницькому, Помічній, Житомирі, а зараз служить у Бориславі. Керує місіонерським відділом Львівської єпархії. Одружений, має двох діток.