У Волинській духовній семінарії знову залунав дитячий гомін

У неділю, 12 вересня, відкрила двері для своїх учнів недільна школа при Свято-Покровському храмі м. Луцьк, заняття якої проводяться у приміщенні Волинської духовної семінарії. 

За традицією, перед новим навчальним роком директор недільної школи архімандрит Ілля (Вишневський) звершив молебень перед навчанням.

Після богослужіння викладачі недільної школи показали повчальну виставу про царя та його підлеглих. Цар пообіцяв нагороду – діамант тим, хто розповість про нього правду. Слуги царя почали лестити йому, крім одного. Він чесно дав відповідь своєму володарю. Цар подякував йому за правду і зробив його своїм найближчим другом, а підлабузників відпустив ні з чим.

“Так і перед Богом, кожен дасть відповідь, за свої слова, правдиві вони чи ні, адже Бог нас чує всюди. Як сказано в Святому Письмі, по ділах наших виправдає нас Бог, і по ділах наших осудить нас Бог. Так як і ці неправедні слуги, які хотіли завоювати прихильність царя своїми лестощами, залишились ні з чим. А хто говорить правду стане вірним другом Господа, як і цей праведний слуга перед своїм Царем”, – зазначають організатори заходу.

Після вистави перед присутніми виступала учасниця молодіжно-юнацького клубу «Лови момент» Дарія із своєю домашньою улюбленицею Грейсі.

Далі діти попрямували до своїх викладачів та зареєструвались для подальшого поділу по групах.

Також усі присутні могли пограти у різні настільні ігри та взяти участь у різних майстер-класах.

І звісно ж не обійшлося без сюрпризу – солодкого частування для дітлахів.

Викладачі недільної школи радо вітають усіх батьків та учнів із новим навчальним роком та бажають натхнення, терпіння та Божого благословення на новий 2021-2022 навчальний рік!

Нагадуємо, що заняття в недільній школі відбуватимуться щонеділі о 13:00 в приміщенні Волинської духовної семінарії. Також при н.едільній школі діє художня студія, гурток співу (хор) та гурток математики.

 

Переглядів: 128