У Волинській духовній семінарії випускникам вручили дипломи

У вівторок, 22 червня, у храмі Волинської духовної семінарії на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, вікарій Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій очолив богослужіня з нагоди чергового випуску у ВДС.

Його Преосвященству співслужили ректор ВДС архімандрит Євменій (Михалевський), проректор із навчальної роботи архімандрит Феофан (Кирилюк), проректор із виховної роботи ієромонах Кирил (Видрич), класний наставник 4-го курсу протоієрей Роман Якубович, викладачі семінарії та випускники у священному сані.

Саме з Літургії розпочалось свято випуску та вручення дипломів вихованцям Волинської семінарії. Адже служба Божа – є найбільшою подякою за будь-які благі моменти нашого життя.

Під час богослужіння була піднесена посилена молитва за мир в Україні, за єдність світового православ’я та подячна молитва за навчальний період у стінах Волинської духовної семінарії.

По закінченні Літургії був відслужений подячний молебень, після якого архіпастир звернувся до випускників зі словом проповіді. Він нагадав, що цьогоріч, у зв’язку з трагічними подіями, випускний можливо і не такий урочистий як раніше, але це не заважає випускникам ще раз подякувати Богу за навчання та переосмислити майбутній шлях духовного служіння.

Отримавши дипломи, випускники семінарії висловили подяку єпископу Афанасію та отцю Євменія, колективу викладачів ВДС, батькам та усім присутнім за молитву, любов та зерна духовної науки, які обов’язково проростуть у світлих душах вихованців духовної школи.