Студенти Волинської духовної семінарії відвідали святині Києва

У понеділок, 14 червня, Київські духовні школи відвідали студенти Волинської духовної семінарії, – повідомляє прес-служба КДАіС

Студентів супроводжував проректор з виховної роботи ВДС ієромонах Кирил (Видрич).

Екскурсію для гостей провів співробітник КДАіС архідиякон Анатолій (Чирченко), який розповів про історію Академії, її відомих діячів і випускників, небесних покровителів Київських духовних шкіл, показав навчальні аудиторії, бібліотечні фонди, Церковно-археологічний музей. Також під час ознайомлення із життям Академії, отець архідиякон розповів про сьогодення Київських духовних шкіл, про особливості системи богословської освіти і вручив кожному примірник останнього випуску студентського журналу «Академічний Літописець».

Гості також відвідали головну аудиторію кожного студента і вихованця Академії і Семінарії — Академічний храм на честь Різдва Пресвятої Богородиці, у якому мали змогу вклонитись святиням храму. Також студенти зробили пам’ятне фото біля пам’ятника фундатору КДА — святителю Петру Могилі, що розташований на площі біля адміністративної будівлі Академії.

Після цього вихованці духовної школи Волині відвідали головні монастирі столиці.