У ВДС оголосили результати вступної кампанії 2020

У вівторок, 25 серпня, у Волинській духовній семінарії відбулось засідання Педагогічної ради на якому були підведені підсумки вступної кампанії, яка проходила цього дня у духовній школі Волині.

Під час засідання ректор ВДС архімандрит Євменій (Михалевський) повідомив, що за результатами вступних іспитів на стаціонарне відділення семінарії зараховано 10 абітурієнтів і 9 – на регентське відділення, яке функціонує при ВДС.

Класним наставником для першого класу ВДС було обрано ієромонаха Іоана (Контуру), а для першого класу регенського відділення – Юлію Євгеніївну Галайду.

Було представлено нових викладачів ВДС – ієромонаха Іоана (Контуру) і випускника магістратури Київської духовної академії Олексія Петровича Вознюка. Викладачем Старого Завіту і церковнослов’янської мови для вихованок регенського відділення став Олександр Володимирович Цюрик.

Також було узгоджено розклад лекцій і календарний план на 2020-2021 навчальний рік. Крім того, погоджено теми письмових робіт для студентів стаціонару і заочного сектору.

Після засідання ректор у семінарському храмі на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія просвітителів слов’янських оголосив абітурієнтам результати вступних іспитів.

Переглядів: 888