Святкова Всенічна у Волинській духовній семінарії напередодні престольного свята (ФОТО)

У неділю, 23 травня, напередодні престольного свята храму Волинської духовної семінарії на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія учителів слов’янських було відслужено урочисте Всенічне бдіння.

З благословіння керуючого Волинською єпархією архієпископа Нафанаїла, богослужіння очолив вікарій Волинської єпархії та викладач ВДС єпископ Камінь-Каширський Афанасій.

Йому співслужили ректор ВДС архімандрит Євменій (Михалевський), проректор із навчальної роботи архімандрит Феофан (Кирилюк), проректор із виховної роботи ієромонах Кирил (Видрич), а також викладачі і співробітники семінарії у священному сані та запрошені гості.

Окрасою святкового богослужіння став спів чоловічого семінарського хору під керівництвом викладача ВДС Олександра Цюрика та молодіжного хору “Покров” під керівництвом Ірини Гайдучик.

Нагадаємо, що завтра, 24 травня, святкова Божественна літургія розпочнеться архієрейським чином о 09:00.