Престольне свято Волинської духовної семінарії (ФОТО)

У понеділок, 24 травня, у день престольного свята в семінарському храмі на честь святих рівноапостольних Мефодія і Кирила учителів слов’янських було звершено святкову Божественну літургію.

Очолив урочисте богослужіння з благословіння керуючого Волинською єпархією високопреосвященнішого Нафанаїла, архієпископа Волинського і Луцького, вікарний владика і викладач ВДС єпископ Камінь-Каширський Афанасій.

Його преосвященству співслужили: ректор Волинської духовної семінарії архімандрит Євменій (Михалевський), проректор із навчальної роботи архімандрит Феофан (Кирилюк), проректор з виховної роботи ієромонах Кирил (Видрич), проректор з наукової роботи протоієрей Олександр Федчук, інспектор регентського училища і благочинний Луцького центрального округу протоієрей Олександр Богданов, секретар педагогічної ради протоієрей Олександр Кондратюк, а також викладачі і співробітники духовної школи у священному сані.

Своїми голосами радували слух семінарський чоловічий хор під керівництвом викладача ВДС Олександра Цюрика та молодіжний хор “Покров” під керівництвом Ірини Гайдучик.

Під час Літургії було піднесено молитву за позбавлення від згубної пошесті та смертоносної зарази.

Крім того, помолились за спочилих ректорів, викладачів і студентів Волинської духовної семінарії.

Наприкінці богослужіння владика Афанасій привітав з престольним святом ректора, викладачів та студентів ВДС і подарував у семінарську бібліотеку репринтне видання Реймського (XI — XII століття) і Лаврешівського (XIII—XIV століття) Євангелій та закликав Боже благословіння на усіх тих, хто причетний до виховання і навчання майбутніх пастирів Христової Церкви.