Студенти ВДС долучилися до загальноміської екологічної акції “Чистоліто-2020”

У суботу, 13 червня, у Луцьку відбулася загальноміська екологічна акція “Чистоліто-2020”, – повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Багатьох лучан об’єднала важлива та корисна ініціатива — наведення ладу у парках, скверах, зонах відпочинку, прибережних смугах та інших локаціях міста.

З благословіння ректора Волинської духовної семінарії архімандрита Євменія (Михалевського) до прибирання території Старого міста долучилися і студенти ВДС на чолі з завідуючим сектору заочного навчання ієромонах Кирил (Видрич). До слова, приміщення семінарії знаходиться у найдревнішому районі Луцька – Старому місті.

Також до загальноміського прибирання територій долучилися представники міської влади – секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступники міського голови Костянтин Петрочук та Ірина Чебелюк, радник міського голови Ігор Поліщук, депутати, трудовий колектив міської ради, облдержадміністрації, обласного центру зайнятості, Торгово-промислової палати, викладачі та вихованці спортивних шкіл, закладів загальної середньої освіти, багатьох інших установ, підприємств та організацій міста, учнівська та студентська молодь, а також велика кількість небайдужих лучан.

“На жаль, через карантин не вдалося провести толоку навесні, перед Великоднем. Але ми провели її влітку. І хоча сміття у парках та скверах зібрали менше, ніж попередні роки, та все ж його було чимало. Дякую усім учасникам толоки за активну участь”, – зазначив радник міського голови Ігор Поліщук.

“Усі ми хочемо бачити наше місто чистим, охайним, затишним. Щороку до загальноміських толок долучається усе більше охочих. Це гарна традиція, яка склалася протягом багатьох років. Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять”, – акцентував секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

Акцію “Чистоліто-2020” проводили у різних локаціях міста. ЇЇ учасники протягом двох днів прибирали 18 забруднених зон, серед яких – Центральний парк культури та відпочинку ім. Лесі Українки, парк 900-річчя Луцька, сквер біля храму Всіх Святих Землі Волинської, Теремнівські ставки, прибережна смуга річки Жидувка у мікрорайоні ЛПЗ, оглядовий майданчик на вулиці Гірній, схили заплави річки Стир, майданчик біля альтернативного інтеграційного простору “Гармидер ангар-stage”, що на вулиці Залізничній, маєток Габрієли Запольської на території Прилуцького старостинського округу, сквер Героїв Майдану. Спільними зусиллями лучани очистили від сміття велику ділянку прибережної смуги річки Стир.

До організації екологічної акції долучилися департамент сім’ї, молоді та спорту, департамент житлово-комунального господарства, відділ екології, молодіжні організації. ТзОВ «Водограй» (ТМ «Червона калина») забезпечили учасників толоки питною водою.

Переглядів: 200