Студенти 3-го курсу ВДС здійснили паломництво до Милецького монастиря

У вівторок, 23 березня, з благословіння ректора Волинської духовної семінарії архімандрита Євменія (Михалевського) відбулась паломницька поїздка вихованців 3-го курсу ВДС до Свято-Миколаївського Милецького чоловічого монастиря.

Семінаристів у паломництві супроводжували: класний наставник протоієрей Стефан Ярема, проректор із виховної роботи ВДС ієромонах Кирил (Видрич) та голова Молодіжного відділу Волинської єпархії архімандрит Ілля (Вишневський).

Спочатку студенти зупинились у Ковелі, де вихованці семінарії мали нагоду відвідати храмовий комплекс Почаївської ікони Божої Матері.

Настоятель протоієрей Володимир Ровінський люб’язно провів екскурсію храмовим комплексом – розповів про складнощі організації приходського життя та поділився власним пастирським досвідом.
Далі студенти направились у Свято-Миколаївську Милецьку обитель.

Екскурсію чоловічим монастирем, історична згадка якого сягає далекого XVI століття, згодився провести ієродиякон Даниїл (Видрич). Він розповів про утворення монастиря, його історію у важкі часи уніатства та під час радянських гонінь, а також повідав студентам сьогоднішнє життя монахів у обителі.

Після екскурсії студенти скуштували пісну їжу у монастирській трапезній, і опісля вирушили у село Галина Воля.
Там було звершено заукопокійну літію по приснопам’ятному владиці Ніфонту (Солодусі). Очолив молитву класний керівник – отець Стефан.

Помолившись, студенти повернулись у рідну семінарію, сповнені багатьох вражень від паломницької поїздки.