Проректор ВДС прот. Олександр Федчук взяв участь у науковій конференції в Польщі

Протягом 28–29 жовтня в польському Любліні проходила міжнародна наукова конференція «Брестська унія – оманлива ілюзія єднання християн Сходу і Заходу». Її учасниками стали церковні науковці з Польщі, України, Румунії, Словаччини, Сербії, США.

З благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла та на запрошення архієпископа Люблінського і Холмського Авеля до роботи в конференції долучився проректор із наукової роботи Волинської духовної семінарії протоієрей Олександр Федчук, котрий виступив із доповіддю на тему «Роль священників Варшавсько-Холмської єпархії отців Віталія Сагайдаківського та Гавриїла Коробчука в боротьбі із неоунією на Волині».

В неділю, 30 жовтня, коли вшановувалася Люблінська ікона Божої Матері, представник Волинської єпархії взяв участь у святковому богослужінні в Люблінському кафедральному Спасо-Преображенському соборі.

Божественну літургію очолив митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, якому співслужили чотири архієреї Польської Автокефальної Православної Церкви та сонм священнослужителів.