Студенти 4 курсу ВДС здійснили паломницьку поїздку монастирями Волині

У понеділок, 9 березня 2026 року, з благословіння ректора Волинської духовної семінарії архімандрита Євменія (Михалевського) студенти четвертого курсу здійснили паломництво до Свято-Стрітенського Михнівського жіночого та Свято-Миколаївського Милецького чоловічого монастирів. Супроводжували семінаристів проректор із виховної роботи ВДС архімандрит Кирил (Видрич) та класний наставник ієрей Павло Чамахуд. Під час поїздки у селі …