У Волинській духовній семінарії відслужили першу в 2026 році Полуношницю
У четвер вночі, 5 березня 2026 року, у Волинській духовній семінарії було звершено першу цього року Полуношницю. Нічне богослужіння очолив черговий помічник проректора священник Юрій Шиндирук. За богослужінням молилися семінаристи духовної школи. Нагадаємо, що у семінарії Полуношниця традиційно звершується щотижня у період Великого посту, спрямовуючи вихованців до зосередженої молитви, духовної …
