У ВДС відслужено першу в цьому році літургію Ранішосвячених Дарів

У середу, 13 березня, у семінарському храмі святих рівноапостольних Кирила і Мефодія відслужили першу в цьому році літургію Ранішосвячених Дарів.

Очолив службу ректор Волинської духовної семінарії архімандрит Євменій (Михалевський). Йому співслужили викладачі духовного закладу протоієрей Іоанн Нєдзєльський та ієрей Павло Чамахуд.

Під час богослужіння великопосну проповідь виголосив студент IV-го курсу ВДС Сергій Карпенко.

Нагадаємо, що авторство чину літургії Ранішосвячених Дарів приписується святителю Григорію Двоєслову. Під час цієї служби вірянам пропонуються для причастя Святі Дари, які були освячені на попередній повній літургії за чином святителів Василія Великого або Іоанна Златоустого і зберігаються в ковчежці на престолі. Це особливе богослужіння замінює собою повну євхаристійну літургію в будні дні Великого посту.