Завершились місіонерські виступи семінаристів до Дня святого Миколая

Завершились вітальні виступи студентів Волинської духовної семінарії, які були приурочені Дню святого Миколая. Віншування відбувались із благословіння ректора ВДС архімандрита Євменія (Михалевського).

Вихованці духовної школи підготували сценку про очікування однією сім’єю приходу святого Миколая для учнів недільних шкіл та пацієнтів дитячого відділення Волинської обласної психіатричної лікарні.

Зокрема, майбутні священники відвідали луцькі недільні школи, що діють у храмі Волинської ікони Божої Матері, Трьох святителів, апостола Андрія Первозванного с. Струмівка та благовірного князя Олександра Невського с. Підгайці.

Організатором виступів став Місіонерський відділ Волинської єпархії, який очолює викладач ВДС протоієрей Роман Якубович.

Він зауважив, що повчальні театральні виступи є корисними не лише для дітей, але й для студентів ВДС, тому що вони здобудуть для себе безцінний досвід спілкування з дітьми.