Волинські семінаристи прибирають місто до Великодня

Понад 1000 людей та 15 вантажних автомобілів. Саме стільки ресурсу сьогодні залучено до щорічної загальноміської толоки, приуроченої Дню довкілля, який щорічно відзначають у третю суботу квітня. Про це повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Місто прибирали на 23-ох локаціях, в основному це водоохоронні та прибережні захисні смуги річок, а також парки та сквери.

До прибирання вже традиційно долучилась Волинська духовна семінарія. Семінаристи очистили прибережну зону р. Стир у районі вул. Драгоманова та замку Любарта.

“У Луцьку причепурити місто вирішили до Великодня”, – каже один із організаторів масового прибирання директор департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий. І додає: “Акція дуже потрібна, адже після зими назбиралося багато сміття. Напередодні Великодніх свят хочеться, щоб скрізь було чисто. Люди звикли прибирати в своїх домівках, тому й вийшли на міську толоку. Ми повинні зустріти Великдень в гарному настрої, адже якщо чисте довкілля, то й чисте сумління”.

Переглядів: 120