Волинська духовна семінарія відзначила престольне свято

У неділю, 24 травня, у день престольного свята в семінарському храмі на честь святих рівноапостольних Мефодія і Кирила учителів слов’янських було звершено святкову Божественну літургію.

Очолив урочисте богослужіння високопреосвященніший Нафанаїл, архієпископ Волинський і Луцький.

Його Високопреосвященству співслужили: ректор Волинської духовної семінарії архімандрит Євменій (Михалевський), проректор з виховної роботи архімандрит Паїсій (Хомич), проректор з наукової роботи протоієрей Олександр Федчук, благочинний Луцького центрального округу протоієрей Олександр Богданов, голова Молодіжного відділу ієромонах Ілля (Вишневський), а також викладачі духовної школи у священному сані.

Своїми голосами радували слух семінарський чоловічий хор під керівництвом Олександра Цюрика та молодіжний хор “Покров” під керівництвом Ірини Гайдучик.

Під час Літургії було піднесено молитву за позбавлення від згубної пошесті та смертоносної зарази.

Наприкінці богослужіння владика Нафанаїл привітав з престольним святом ректора, викладачів та студентів ВДС та закликав Боже благословіння на усіх тих, хто причетний до виховання і навчання майбутніх пастирів Христової Церкви.