Випускний курс ВДС здійснив паломництво до Зимненського монастиря

У понеділок, 24 вересня, в день пам’яті чудотворної Зимненської ікони Божої Матері ІV-й випускний курс Волинської духовної семінарії здійснив паломництво до Святогірського Свято-Успенського Зимненського монастиря.

Очолив групу семінаристів їх класний керівник та голова Молодіжного відділу Волинської єпархії ієромонах Ілля (Вишневський).

Студенти молилися за нічною Божественною літургією, ознайомилися із монастирем, а також приклонились до чудотворного Зимненського образу Пресвятої Богородиці.

Нагадаємо, що Зимненська обитель належить до найдавніших в Україні. Святий рівноапостольний великий князь Володимир заснував монастир у 992-993 рр. у селі Зимне, яке тоді було передмістям міста Володимира.