Викладачі ВДС взяли участь в урочистостях на честь 20-річчя Корецького регентсько-катехізаторського духовного училища

У неділю, 4 листопада, на честь свята Казанської ікони Божої Матері, у Cвято-Троїцькому Корецькому жіночому монастирі відбулися урочистості з нагоди 20-річчя утворення регентсько-катехізаторського духовного училища, що діє на території обителі, – повідомляє сайт Київської духовної академії та семінарії.

Після богослужіння відбувся урочистий Акт, на якому вітальне слово Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія з нагоди ювілею виголосив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

У святковому заході також взяли участь секретар Волинської духовної семінарії протоієрей Олександр Кондратюк та викладач ВДС протоієрей Іоанн Піпаш.