Відбувся круглий стіл на тему: “Актуальні проблеми сучасного світового Православ’я”

У четвер, 28 жовтня, у кафедральному соборі Всіх святих землі Волинської під головуванням Високопреосвященнішого Нафанаїла, архієпископа Волинського і Луцького відбувся круглий стіл на тему: “Актуальні проблеми сучасного світового Православ’я”.

З благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, захід організований Київською духовною академією.

Науковий форум присвячений богословсько-канонічному осмисленню принципу соборності Церкви та питання першості серед Помісних Православних Церков.

Доповідачами круглого столу були перший проректор Київської духовної академії професор протоієрей Сергій Ющик, проректор із навчальної роботи Волинської духовної семінарії архімандрит Феофан (Кирилюк), проректор із наукової роботи Волинської духовної семінарії кандидат історичних наук протоієрей Олександр (Федчук) та помічник проректора з виховної роботи Київської духовної академії і семінарії ієромонах Митрофан (Божко).

Окрім студентів та викладачів ВДС у заході також взяли участь священнослужителі Волинської єпархії.