У Волинській духовній семінарії обговорили військове волонтерство УПЦ на передовій

У середу, 6 вересня 2023 року, з благословіння керуючого Волинською єпархією митрополита Нафанаїла у Волинській духовній семінарії відбулась зустріч із заступником голови Синодального відділу із взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України протоієреєм В’ячеславом Яковенком і першим проректором Київської духовної академії і семінарії протоієреєм Сергієм Ющиком.

На зустрічі були присутні вікарій Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій (Герман), ректор ВДС архімандрит Євменій (Михалевський), а також проректори, викладачі і студенти духовної школи Волині.

Отець В’ячеслав розповів про свою багаторічну співпрацю зі Збройними силами України, а також волонтерство священнослужителів УПЦ під час повномасштабної агресії росії проти України.

Окрему увагу було приділено функціонуванню евакуаційного медичного підрозділу, який виконує завдання на передових лініях оборони України.

Також обговорили особливості духовної опіки та підтримки військових на передовій та участь вихованців духовних шкіл у допомозі постраждалим під час війни.

 

Переглядів: 418