У ВДС відбулась зустріч випускників 1994 року

У вівторок, 4 червня 2024 року, у храмі святих рівноапостольних Кирила і Мефодія при Волинській духовній семінарії відбулася зустріч випускників 1994 року.

З благословіння керуючого Волинською єпархією митрополита Нафанаїла, святкове богослужіння очолив митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир. Йому співслужили вікарний Волинської єпархії, єпископ Камінь-Каширський Афанасій, випускники семінарії 1994 року у священному сані та викладачі ВДС.

Під час Божественної літургії священнослужителі піднесли молитви за здоров’я викладачів і студентів ВДС, а також помолилися за упокій спочилих викладачів семінарії.

Крім того, були піднесені особливі молитви за мир в Україні та перемогу українського війська.