У Києві студенти ВДС взяли участь у ХІІІ щорічній конференції «Студентська наука в духовній школі»

Із благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, 2 квітня 2024 року, в Актовій залі Голосіївського монастиря (академічного корпусу) відбулось відкриття ХІІІ щорічної студентської конференції «Студентська наука в духовній школі», організована Київською духовною академією і семінарією. Про це повідомляє прес-служба КДАіС.

До президії на пленарному засіданні увійшли: Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, голова Учбового комітету при Священному Синоді Української Православної Церкви митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, ректор Київської духовної академії і семінарії архієпископ Білогородський Сильвестр, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор, проректор з виховної роботи єпископ Згурівський Амвросій.

Цьогоріч конференція присвячена 10-літтю упокоєння Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана, 1935–2014) та 100-літтю з дня народження протоієрея Петра Влодека (1924–2017).

Після закінчення пленарного засідання, робота наукового форуму продовжилась на секціях.

Участь у форумі очно та дистанційно прийняло більше 80 доповідачів, серед яких представники духовних навчальних закладів Української Православної Церкви, представники світських вищих навчальних закладів з України та з-за кордону, викладачі і студенти Київських духовних шкіл.

Від Волинської духовної семінарії участь у науковому форумі взяли:
– викладач ВДС протоієрей Валентин Марчук з темою доповіді: “Перспективи здійснення соціального служіння Церкви з врахуванням сучасного стану українського державотворення”.

А також студенти 3-го курсу ВДС:
– Ярема Тарас з доповіддю на тему: “Церковне служіння протоієрея Петра Влодека на закордонних парафіях” ;
– Гігера Сергій з доповіддю: “Книжкова спадщина протоієрея Петра Влодека”.