У благодійному телемарафоні “Бог багатий милосердям» взяли участь студенти семінарії

????????????????????????????????????

«По тому пізнають, що ви учні Мої, коли між вами буде любов»

Благодійний телемарафон «Бог багатий милосердям» у Луцьку проводиться вже в 11 раз  і є своєрідним волинським ноу-хау. Тільки тут в Україні віруючі різних конфесій у різдвяні дні дають спільний концерт, під час якого збирають кошти для дітей-сиріт, позбавлених опіки батьків, а нині додалося і сиріт, чиї батьки загинули в неоголошеній війні на сході. Проводить телемарафон Волинська рада церков (яку щороку очолює представник іншої конфесії), за підтримки обласної держадміністрації та обласної ради і Луцької міської ради.    

Відбувається дійство у Волинському облмуздрамтеатрі імені Тараса  Шевченка. З 9.00 і упродовж дня тут тривають виступи церковних хорів Волинської і Володимир-Волинської єпархій УПЦ, Волинської єпархії УПЦ КП, Луцької дієцезії РКЦ та Луцького екзархату УГКЦ, а також Волинських об’єднань церков євангельських християн баптистів, адвендистів сьомого дня та інших. Концерт транслює у прямому ефірі Волинське .

Учасників телемарафону «Бог багатий милосердям» привітав архімандрит Аліпій (Сапіга). Програма виступу вірних єпархії була побудована у формі театралізованого дійства, в якому взяли участь учні недільної  школи, молодіжні хори і хори з парафій, а також хор студентів Волинської духовної семінарії під керівництвом протоієрея Петра Муляра.

Волинська єпархія

Переглядів: 76