Студенти ВДС відвідали “Кінофорум Волинської єпархії 2022”

У п’ятницю, 18 листопада, з благословіння архієпископа Волинського та Луцького Нафанаїла відбувся щорічний фестиваль соціальних відеороликів Волинської єпархії «Кінофорум 2022».

Організував захід Молодіжний відділ Волинської єпархії.

Кожен з представлених короткометражних фільмів розкривав важливу, актуальну тему сьогодення. Глядачі мали змогу ознайомитися з фільмами про справжню дружбу, війну, Євангеліє, віру, парафіяльне життя, а також про цьогорічний молодіжний фестиваль “Фавор”.

На кінофестивалі також були присутні студенти Волинської духовної семінарії на чолі з проректором із виховної роботи ієромонахом Кирилом (Видричем).

Загалом представили свої соціальні ролики молодіжки «AMOLAVITA», «Carpe diem», «Дорога до дому», «Прийди і побачиш», «Крила віри», «Приклад віри» та недільна школа «НІКА».

Захід проходив у духовно-просвітницькому центрі «Родина» при Свято-Андріївському храмі с. Струмівка.

Після офіційної частини молодь частували смачною ухою та смаколиками.