Студенти 2-го курсу ВДС відвідали Зимненську обитель та м. Володимир-Волинський

У понеділок, 5 квітня, з благословіння ректора Волинської духовної семінарії архімандрита Євменія (Михалевського), студенти 2-го курсу ВДС відвідали Свято-Успенський Святогорський Зимненський жіночий монастир та Свято- Успенський кафедральний собор міста Володимир-Волинський.

Очолив паломників проректор із виховної роботи ВДС ієромонах Кирил (Видрич).

У Зимненській обителі вихованцям духовної школи була проведена екскурсія. Паломники дізнались про історію заснування обителі, про тяжкі моменти існування монастиря у радянський період та відродження чернечого життя у монастирі з 90-х років XX ст. Також студенти мали змогу приклонитись до головної святині обителі чудотворної Зимненської ікон Божої Матері та попросити Її заступництва.

Крім того, біля монастиря вже декілька років функціонує регентське училище. Екскурсію навчальним закладом для семінаристів провів інспектор із виховної роботи протоієрей Євгеній Стойка. Вихованцям розповіли про життя самого училища та навчальний процес. На цей момент в училищі навчається 22 студентки, а навчання триває протягом 3 років.

Екскурсію у Володимир-Волинському Успенському соборі провів клірик храму ієрей Михайло Шикута. Студенти дізнались про древню історію заснування цієї пам’ятки архітектури благовірним князем Мстиславом Ізяславичом у 12 ст. Приклонились до “Братської” ікони Божої Матері та древнього Хреста Голгофи 14 ст.

Насамкінець, паломники відвідали Володимир-Волинське духовне училище, яке розсташоване на території єпархіального управління.