Різдвяне паломництво вихованців ВДС до святинь Рівненщини

У четвер, 26 січня 2024 року, з благословіння ректора Волинської духовної семінарії архімандрита Євменія (Михалевського) студенти ВДС здійснили паломництво до святинь Рівненщини.

Супроводжував вихованців духовної школи черговий помічник проректора з виховної роботи ієрей Юрій Шиндирук.

З благословіння керуючого Рівненською єпархією архієпископа Пимена, семінаристи відвідали та заколядували у Свято-Георгієвському подвор’ї міста Рівне, Свято-Покровському Гощанському жіночому монастирі, Свято-Троїцькому Межирицькому чоловічому монастирі, Свято-Троїцькому Дерманському жіночому монастирі, а також у Городоцькій Свято-Миколаївській жіночій обителі.

Хай новонароджений Іісус благословляє всіх нас довгоочікуваним миром! Христос народився!