Ректор ВДС взяв участь у престольному святі Пантелеймонівського храму м. Луцьк

У середу, 9 серпня 2023 року, у день престольного свята Пантелеймонівського храму м. Луцьк, який знаходиться у районі Старого міста, було звершено святкову Божественну літургію.

Очолив богослужіння вікарій Волинської єпархії, преосвященний єпископ Камінь-Каширський Афанасій.

Його преосвященству співлужили ректор Волинської духовної семінарії архімандрит Євменій (Михалевський), настоятель храму проректор із навчальної роботи архімандрит Феофан (Кирилюк), проректор із наукової роботи протоієрей Олександр Федчук, завідувач канцелярії єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), клірики храму, викладачі ВДС, а також духовенство єпархії.

Під час богослужіння були піднесені посилені молитви за мир в Україні, поранених українських воїнів, а також тих, хто постраждав від російської агресії.

Нагадаємо, що великомученик і цілитель Пантелеймон за фахом був лікарем і шанується Православною Церквою як великий угодник Божий.