Представники ВДС взяли участь в Актовому дні Київських духовних шкіл

У середу, 9 листопада, у день пам’яті Небесного покровителя Київських духовних шкіл — преподобного Нестора Літописця та Собору святих Київської духовної академії після Божественної літургії в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, в Актовій залі обителі відбулися урочистості з нагоди Актового дня Київської духовної академії і семінарії.

З благословення ректора Волинської духовної семінарії архімандрита Євменія (Михалевського) на заході також були присутні викладач ВДС протоієрей Валентин Марчук та студент 3-го курсу Максим Клімчук.

Цьогоріч урочистий річний акт присвячено 30-річчю відродження Київської духовної академії.

Після спільної молитви «Царю Небесний», захід відкрив ректор Київських духовних шкіл архієпископ Білогородський Сильвестр. Владика ректор звернувся до присутніх зі словами привітань і зазначив, що цьогоріч Академія відзначає 30-річчя з часу свого відродження у 1992 році. За 30 років зі стін Київських духовних шкіл вийшло сотні випускників, котрі звершують своє служіння у різних куточках світу.

Після цього архієпископ Сильвестр запросив до слова Предстоятеля Української Православної Церкви. Блаженніший владика привітав усіх з Актовим днем Київської духовної академії та звернувся до присутніх зі словами настанови.

Наостанок голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ оголосив імена студентів Київських духовних шкіл, а також студентів Волинської, Одеської, Полтавської, Почаївської, Сумської та Харківської духовних семінарій, які за відмінне навчання та зразкову поведінку отримали іменну стипендію Предстоятеля Української Православної Церкви.

Так, іменну стипендію Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія отримав вихованець 3-го курсу ВДС Максим Клімчук.