Представники ВДС взяли участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції в КДА

У вівторок, 23 жовтня, у Київській духовній академії відбулась ювілейна Х Міжнародна науково-практична конференція “Духовна і світська освіта: історія взаємин – сучасність – перспективи”.

Як повідомляє офіційний сайт КДА, цьогоріч науковий форум присвячено 100-річчю з Дня смерті видатного патролога КДА Сергія Леонтійовича Єпифановича.

У міжнародному форумі взяли участь представники духовних навчальних закладів Української Православної Церкви та світських вищих навчальних закладів з України та близького зарубіжжя.

Після пленарного засідання конференція відбувалася у 6 секціях:
Секція 1 — «Біблеїстика та богослов’я: історичний досвід та сучасні виклики».
Секція 2 — «Історичний шлях Православ’я на Русі».
Секція 3 — «Церковно-практичні дисципліни: історичний досвід та перспективи».
Секція 4 — «Студентська наука в духовній школі: богослов’я та біблеїстика».
Секція 5 — «Студентська наука в духовній школі: церковно-історичні дисципліни».
Секція 6 — «Студентська наука в духовній школі: церковно-практичні дисципліни».

З благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, Волинську духовну семінарію на науковому зібранні представили: викладач ВДС та аспірант КДА ієрей Павло Чамахуд, студент IV-курсу Вадим Дрик і студент ІІІ-го курсу Олександр Аврамук.