Луцькі семінаристи переглянули документальний фільм “Де ти, Адаме?” про Святу Гору Афон

У суботу, 17 квітня, студенти Волинської духовної семінарії переглянули документальний фільм про Святу Гору Афон “Де ти, Адаме?”. Кінопоказ відбувся у кінотеатрі “Multiplex” (РЦ “Промінь”) у Луцьку.

Сюжет фільму «Де ти, Адаме?» розгортається в стародавньому монастирі Дохіар на західному узбережжі гори Афон, одного з півостровів Егейського моря, відданого у виняткове користування православним монахам.

Образи природи вплітаються в практично безперервну низку праці та молитви, шикуючись в ритмічний взаємозв’язок людини і природи, натякаючи тим самим на рай, за яким ми всі в глибині душі скучили.

Але перлиною цього розкішного візантійського ландшафту є все ж самі ченці, чия теплота і самобутність були відображені прочиненням завіси, яка приховує їхнє повсякденне життя, де у кожного свої радості, свої надії і слабкості.

Запрошуючи творців фільму в своє середовище, монахи сподіваються пробудити в кожному глядачеві пам’ять про своє воскресіння.

Центральною фігурою фільму став старець монастиря ігумен Григорій, чий багаторічний досвід опіки нагородив його глибоким розумінням душі людської і її прагнення повернутиcя в стан, властивий людській природі Адама до гріхопадіння.

Переглядів: 274