Керуючий Волинською єпархією благословив підрясники студентам 2-го курсу ВДС

У неділю, 4 вересня, керуючий Волинською єпархією архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у Свято-Кирило-Мефодіївському храмі Волинській духовній семінарії. Про це повідомляє прес-служба Волинської єпархії.

Владиці співслужили ректор ВДС архімандрит Євменій (Михалевський), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), проректор із навчальної роботи архімандрит Феофан (Кирилюк), голова Молодіжного відділу єпархії архімандрит Ілля (Вишневський), викладачі семінарії протоієрей Іоанн Нідзельський та диякон Вадим Бацман.

На початку богослужіння владика Нафанаїл благословив підрясники студентам другого курсу ВДС.

За Літургією священнослужителі помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Наприкінці богослужіння керуючий єпархією звернувся до вірян зі словом проповіді, у якому розтлумачив євангельську історію про багатого юнака та пояснив присутнім, як досягнути справжнього, вічного багатства, яке приносить щастя людині.