Єпископ Нафанаїл звершив дияконську хіротонію над студентом ВДС

30 вересня 2017 року, у день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, керуючий Волинською єпархією УПЦ преосвященніший єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у тимчасовому приміщенні кафедрального собору Всіх святих землі Волинської міста Луцька.

Владиці співслужили настоятель та клірики храму, ректор Волинської духовної семінарії та гості парафії у священному сані.

Для громади цього храму цей день стане ще одним престольним святом, адже на честь цих святих у кафедральному соборі буде освячений додатковий престол.

Разом з тим, у соборі Всіх святих землі Волинської відбулась ще одна важлива подія: владика Нафанаїл звершив дияконську хіротонію. Архіпастир рукоположив студента четвертого курсу Волинської духовної семінарії Сергія Юрченка.