Фомина неділя: архієрейське богослужіння у Волинській духовній семінарії

У Фомину неділю, 1 травня, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у Свято-Кирило-Мефодіївському храмі, що знаходиться у Волинській духовній семінарії. Про це повідомляє прес-служба Волинської єпархії.

Владиці співслужили настоятель семінарського храму архімандрит Євменій (Михалевський), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), викладачі семінарії у священному сані.

Піснеспіви виконували семінарський хор під керівництвом Олександра Цюрика та молодіжно-юнацький хор “Покров” під керівництвом Ірини Гайдучик.

За Літургією піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Наприкінці богослужіння владика привітав вірян із Великодніми святами та роздав дітям солодкі подарунки.