Студенти ВДС взяли участь у 25-му ювілейному благодійному концерті Волинської єпархії

У п’ятницю, 25 січня, у приміщенні Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка відбувся 25-й ювілейний благодійний різдвяний концерт для збору коштів дітям-сиротам.

У святковому заході взяли участь церковні хори Волинської єпархії, а також світські колективи, вихованці дитячих недільних та музичних шкіл.

Із благословіння ректора Волинської духовної семінарії архімандрита Євменія (Михалевського) цьогоріч на концерті виступали: хор студентів ВДС під керівництвом протодиякона Михаїла Абрамчука, хор регентського відділення семінарії під керівництвом протоієрея Сергія Дембовського, а також молодіжно-юнацький хор “Покров” (керівник Ірина Гайдучик), який співає при семінарському храмі святих Кирила і Мефодія.

Долучитись до благодійної справи може кожен, переказавши кошти на рахунок:

Управління Волинської єпархії Української Православної Церкви
ЄДРПОУ 21732641 ПАТ “АЛЬФА-БАНК”
р/р 26006021171901