Соціальне паломництво до Вознесенського Банченського монастиря

25-26 березня з благословення керуючого Волинською єпархією єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла для громадських організацій міста Луцька було організовано паломницьку поїздку до Свято-Вознесенського чоловічого Банченського монастиря, що в Чернівецькій області.

Відвідати святиню вирушили представники ГО «Спілка батьків інвалідів з розладами аутичного спектру «Янголята», ГО «Батьки дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку», Центру реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя» та ГО «Повір у себе».

Поїздку очолив викладач Волинської духовної семінарії і за сумісництвом голова Молодіжного відділу Волинської єпархії ієромонах Ілля (Вишневський).

Волонтерами і супроводжуючими дітей з інвалідністю були студенти ВДС Олег Цьось та Андрій Вознюк.

Спочатку паломники завітали до Дубенського замку та Свято-Богоявленського Кременецького жіночого монастиря.

Приємним моментом подорожі стала зустріч з митрополитом Тернопільським та Кременецьким Сергієм біля кафедрального собору в ім’я свв. мцц. Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. На згадку владика вручив усім подарунки та благословив у дорогу.

Після цього подорожуючі вирушили до Банченського монастиря, а також відвідали дитячий будинок у с. Молниця, яким опікується монастир.

Окрім того, паломники вклонились Боянській чудотворній іконі Божої Матері та відвідали місто Чернівці.