У Волинській духовній семінарії завершилась вступна кампанія 2024-2025 н. р.

У понеділок, 26 серпня 2024 року, у Волинській духовній семінарії завершилась вступна кампанія на 2024-2025 навчальний рік.

Цьогорічні абітурієнти склали іспити з предметів Священна історія Старого і Нового Завітів, церковний спів, церковнослов’янська мова, знання православних молитов. Крім того, майбутні студенти написали диктант з української мови.

Разом із ректором Волинської духовної семінарії архімандритом Євменієм (Михалевським), вступні іспити приймали проректор із навчальної роботи архімандрит Феофан (Кирилюк), проректор із наукової роботи протоієрей Олександр Федчук, проректор із виховної роботи архімандрит Кирил (Видрич), завідувач канцелярії Волинської єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), а також викладацький колектив.

Під час засідання Педагогічної ради за результатами вступних іспитів до числа вихованців Волинської духовної семінарії зараховано 14 абітурієнтів.

Було представлено нового викладача семінарії ієрея Юрія Шиндирука, якого також призначили класним керівником першого курсу ВДС.

Укінці засідання викладачі затвердили календарний план на 2024-2025 навчальний рік.