«Завдання психолого-медико-педагогічної консультації та роль громадських організацій інвалідів в оптимізації спеціальної освіти та впровадження інклюзивного навчання в умовах сучасного громадянського суспільства», – таку тему мав Міжрегіональний науково-практичний семінар у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти, який відбувся 10 вересня. Темою семінару була допомога учням і студентам із особливими потребами у навчальному процесі.
З благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, участь у семінарі взяли ректор ВДС протоієрей Рустик Капауз та настоятель храму святої Великомучениці Єкатерини села Великий Омеляник Луцького міського благочиння священик Володимир Гринюк, який духовно опікується луцьким осередком ВОО УТОС.
Ректор ВДС протоієрей Рустик Капауз переказав учасникам семінару благословення і вітання від митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, зауваживши, що допомога людям із особливими потребами є одним із пріоритетних напрямків служіння Волинської єпархії. Він також повідомив, що свого часу Волинську духовну семінарію успішно закінчив незрячий студент Олег Климонюк. Отець Рустик розповів і про те, як викладачі та студенти ВДС допомагали Олегу під час навчання у семінарії.
Переглядів: 74