Початок 2018-2019 навчального року у ВДС

У суботу, 1 вересня, у семінарському храмі святих Кирила і Мефодія Божественною літургією та урочистим молебнем перед початком навчання розпочався для студентів Волинської духовної семінарії 2018-2019 навчальний рік.

Богослужіння очолив ректор Волинської духовної семінарії архімандрит Євменій (Михалевський). Йому співслужило духовенство семінарського храму та викладачі у священному сані.

Церковні піснеспіви виконували семінарський та регентський хори духовної школи.

У своїй проповіді архімандрит Євменій наголосив студентам про важливість щирої молитви перед будь-якою справою. Ректор також додав, що особливо багато зусиль до навчання і молитви потрібно прикладати студентам духовних закладів. Майбутнім пастирям Христової Церкви дуже важливо пам’ятати про це і постійно себе духовно вдосконалювати.

У свою чергу, викладачам ВДС архімандрит Євменій побажав терпіння і мудрості, щоб сумлінно навчати вихованців і вкладати у їх серця зерна Христового вчення.