Викладачі та студенти ВДС взяли участь у Хресному ході, який відбувся у Луцьку

У неділю, 11 серпня, у Луцьку відбувся традиційний Хресний хід від кафедрального собору Всіх святих Землі Волинської до Свято-Покровського храму.

Під час процесії, яку очолив єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл, священнослужителі і вірні Волинської єпархії пройшли центральними вулицями міста, перенісши святині луцького кафедрального собору Всіх святих Землі Волинської – копію чудотворної ікони Божої Матері «Пантанасса», ковчежець із часточками чесних мощей святих угодників Божих, ікону Покрова Пресвятої Богородиці та ікону Всіх святих Землі Волинської до Свято-Покровського храму.

Дорогою лунали духовні піснеспіви, учасники Хресного ходу та перехожі прихиливши коліна, ставали під святинями.

Участь у Хресній ході взяли також ректор Волинської духовної семінарії архімандрит Євменій (Михалевський), викладачі та студенти ВДС, які, власне, із хоругвами в руках йшли попереду процесії.

Біля меморіального комплексу «Вічна слава» та пам’ятної стели Героям Небесної Сотні та Героям, що віддали життя за територіальну цілісність України, учасники Хресної ходи проспівали заупокійний піснеспів “Зі святими упокій”, піднісши молитву за спокій душ тих, хто поклав своє життя за волю і незалежність України.

“Господь сказав: “Де двоє чи троє зібрані в ім’я Моє, там і я посеред них”. А тут нас набагато більше і ми звершили цю ходу в ім’я Господнє. І хочеться, щоби Господь сподобив нас і наступні Хресні ходи в нашому місті звершувати у такому ж мирі і спокої, як це було сьогодні. І ми, звершивши цю Хресну ходу, отримали величезну духовну радість, яку хочеться зберегти як найдовше. Христос Воскрес!”, – із такими словами звернувся до вірних по завершенні процесії єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Вірні також мали можливість поклонитися до святинь, а у Свято-Покровському храмі розпочалося вечірнє богослужіння.